5+1 důvodů, proč se rozhodnout pro Víno design


1. Abychom vám usnadnili práci, vybrali jsme to nejlepší z moravských vinic.

Vsadili jsme na největší vinařskou oblast v České republice. V Čejkovicích jsme objevili rodinnou tradici, kde ví, jak z hroznů vytvořit vína nejvyšší kvality. Vinice pečlivě po celý rok vlastnoručně opečovávají a proto hodnotu svých vín dobře znají. Důkazem jsou stálí zákazníci nejen na Pražském hradě, ale i v zahraničí. Ať už si v naší nabídce vyberete jakékoliv víno, nikdy nesáhnete vedle.


2. Vína máme za stejné ceny jako od vinaře.

Ani o korunu více. To hlavní, o co nám jde, je design.


3. Design pro vás vytváříme přesně na míru.

Nikdy ne podle okopírovaných šablon. Můžete si tak být jistí, že vaše designové víno bude vždy originál. Ať už si přejete design, který bude následovat vizuální styl vaší společnosti, chcete mít skutečně romantická svatební vína, veselá vína na ples nebo exkluzivní vína pro významné hosty.


4. Setkáte se s opravdovou kreativitou.

Kreativita je společnou vlastností nás všech v týmu Víno design. Stále vymýšlíme, navrhujeme a přinášíme nové nápady. Před každou zakázkou si společně sedneme a váš design pečlivě konzultujeme. Naši grafici s dlouholetými zkušenostmi pak vytvoří design, který je zkrátka do těch nejmenších detailů dokonalý. Vaše vína nebudou nikdy fádní. Vždy budou mít nápad. To je přidaná hodnota, kterou vy můžete s úsměvem předávat dál.


5. U nás vždy najdete něco, čím budete originální.

Máme pro vás hned několik způsobů, jak vytvořit z vašeho vína designový kousek. Jako jedni z mála v České republice vytváříme 360° potisk přímo na láhev. Vyrobíme pro vás etikety v netradičním tvaru. Nebo vaše vína ozdobíme unikátními dřevěnými visačkami, vaše obaly dřevěnými samolepkami. A to není vše. Ve spolupráci s našimi dodavateli navíc neustále vyvíjíme netradiční doplňky, originální obaly a připravujeme novinky. Jako zrovna iiteď. Těšte se!


+ 6. Děláme to, čemu věříme.

Proto se i vy můžete s důvěrou obrátit na nás a spolehnout se na vždy dokonalý výsledek. Naše práce nás baví a naši spokojení klienti jsou největší odměnou.
Přesvědčte se na www.mamiart.cz