Tašky a krabice na víno s potiskem

Ať už víno věnujete komukoliv, na obalu záleží. Rozbalování je totiž rituál. Dodejte Vašemu designovému vínu originální tvář. My jsme se vydali cestou dřevěné elegance v exkluzivní spolupráci s BeWooden. Vyberte si z naší nabídky a vylaďte své víno padnoucím obalem a výjimečnými doplňky z naší nabídky. Buďte osobití.

Výjimečné doplňky a obaly

Luxusní dřevěné krabice

Luxusní dřevěné krabice

Exkluzivní obal znamená exkluzivní dárek. Dřevěná krabice na víno s přírodní dřevitou vlnou, navíc s vaším logem nebo vybraným motivem podtrhne osobitost vašeho designového vína.

BeWooden samolepky

Dřevěné samolepky

Buďte originální. S námi můžete vyjádřit eleganci vybraného obalu. Vytvoříme pro vás unikátní dřevěnou samolepku, díky které se vaše krabice nebo taška na víno stane ojedinělou. Vždy v originálním provedení a tvaru na vaše přání.

BeWooden komplimentky

Dřevěné visačky

Hrdlo lahve ozdobí unikátní visačka s vůní dřeva. Ať už se takto rozhodnete pro váš branding, zdůraznění vybrané odrůdy vína nebo třeba vzkaz. Vše v unikátním designu a v libovolných tvarech.

Papírové obaly

Papírové krabice

Pokud chcete být výjimeční, vylaďte své designové víno přírodní papírovou krabicí. To vše v provedení až na tři lahve pro vaše blízké nebo obchodní partnery.

Tašky na víno

Tašky na víno

Papírová taška s přírodním bavlněným uchem potěší každého. Zeptejte se nás na další nabídku a možnosti provedení. Společně pro vás vybereme tu pravou.

"Sklenice

Sklenice na víno

K českému vínu patří české sklo. Věnujte společně s vaším vínem sklenice Bohemia Crystal® či Bohemia Glass®. To vše s pískovaným designem přesně dle vašich představ.